אירועי המכביה ברחבי הארץ

14 יולי

אירוע פתיחת המכביה

19:00
אצטדיון טדי, ירושלים
מופע הפתיחה הרשמי והדלקת אש המשחקים בהשתתפות אמנים רקדנים וספורטאים ידועים
14-22 יולי

מכביה וילג'

09:00
חוף פולג, נתניה
חגיגת ספורט לכל המשפחה הופעות חיות, מופעי ילדים, מתחמי פעילות, תחרויות גלישה, כדורעף חופים, טיפוס כדורסל 3*3, גמר אליפות הנינג'ה הראשונה בישראל ועוד הרבה הפתעות...
18 יולי

מרוץ הלילה מכביה ווינר ירושלים

18:30
ירושלים
מרוץ לכל המשפחה, מגוון מקצים במסלול מיוחד לאורך הנוף המרהיב של ירושלים
19 יולי

ספורטק

11:00-17:00
ולודרום תל אביב
כל הסטארטפים הכי שווים בעולם הספורט במקום אחד
19 יולי

סופר אינדורו בפארק

09:00-19:00
הפארק הלאומי, רמת-גן
אלופים מהארץ ומחו"ל במסלול מכשולים מאתגר במיוחד והפנינג ענק לכל המשפחה
20 יולי

Welcome To Wonderland

20:00
חניון מרכז הקונגרסים חיפה
מסיבת הנוער של עיריית חיפה והמכביה ה-21 WONDERLAND
22 יולי

תחרות מוטוקרוס

10:00-15:00
וינגייט, נתניה
אירוע יוצא דופן, מלא באקשן, מקצי מירוץ עם הרוכבים הטובים מהארץ והעולם
23 יולי

הוקי קרח- הגמר הגדול

21:30
ארנה, ירושלים
להצטנן מהחום עם המשחקים הכי קרים שיש והגמר הכי חם שיש

אירועי הספורט הכי שווים שיש

17
יולי

רכיבת אופנים

12:00-16:00
ולודרום, תל אביב
19
יולי

גמר התעמלות מכשירים

החל מ: 10:00
הדר יוסף, תל אביב
20
יולי

משחה של אלופים

וינגייט, נתניה
21
יולי

גמר התעמלות אומנותית

החל מ: 10:00
הדר יוסף, תל אביב
21
יולי

כדורסל כסאות גלגלים

13:00
ימקא, ירושלים
22
יולי

גמר קטרגל נשים

15:00
מלחה, ירושלים
24
יולי

גמר כדורגל נשים

16:00
אצטדיון גבעת רם, ירושלים
24
יולי

גמר כדורגל גברים

18:30
אצטדיון גבעת רם, ירושלים
24
יולי

גמר כדורסל נשים

18:30
מלחה, ירושלים
24
יולי

גמר כדורסל גברים

21:00
מלחה, ירושלים
24
יולי

גמר כדור מים, גברים

16:00
וינגייט, נתניה
24
יולי

גמר רוגבי נשים

20:30
וינגייט, נתניה
24
יולי

גמר רוגבי גברים

21:00
וינגייט, נתניה
24
יולי

גמר קטרגל גברים

15:30
מלחה, ירושלים
24
יולי

גמר קטרגל - נוער 16

16:30
אולם בן צבי, חיפה
24
יולי

גמר קטרגל - נוער 18

20:30
אולם בן צבי, חיפה

חיפוש אירועים

עיר מקום ענף ספורט תאריך שעה

אשדוד

פארק בן גוריון

קריקט 

24.7

10:30

קיסריה

מועדון הגולף

גולף

13-21.7

 

דאלית אל כרמל

אולם הספורט- תיכון דארכה

בדמינגטון

19.7

9:00

גני תקווה

מרכז הספורט לידר

סייף

18.7

13:00

גזר

 

סופטבול גמר גברים

24.7

16:00

גזר

 

סופטבול גמר נשים

20.7

20:00

חדרה

אנרבוקס

ג'ודו

17-18.7

09:00-19:00

חדרה

אנרבוקס

קראטה

19-20.7

09:00-19:00

חיפה

רוממה

כדורסל - נוער16 

24.7

15:30

חיפה

רוממה 

כדורסל נוער18

24.7

18:00

חיפה

אולם בן צבי

קטרגל - נוער 16

24.7

18:30

חיפה

אולם בן צבי

קטרגל- נוער 18 

24.7

20:30

חיפה

אולם רמת אלון

כדורעף- נוער 16

22.7

10:00

חיפה

אולם רמת אלון

כדורעף- נוער 18

22.7

12:00

ירושלים

פסגת זאב

כדורעף נשים

21.7

15:00

ירושלים

פסגת זאב

כדורעף גברים

21.7

17:00

ירושלים

פיס ארנה

הוקי קרח נשים

22.7

10:00

ירושלים

פיס ארנה

הוקי קרח נוער

24.7

13:30

ירושלים

המרכז לטניס ישראל

טניס

24.7

16:00

ירושלים

גבעת רם 

אתלטיקה

19-20.7

16:00

ירושלים

ימק"א

הרמת משקולות

18-19.7

15:00

ירושלים

ימק"א

כדורסל כסאות גלגלים

21.7

13:00

ירושלים

מלחה

קטרגל נשים

22.7

15:00

ירושלים

מלחה

קטרגל גברים

24.7

16:00

ירושלים

מלחה

כדורסל נשים

24.7

18:30

ירושלים 

מלחה

כדורסל גברים

24.7

21:00

ירושלים

אצטדיון גבעת רם 

כדורגל נשים

24.7

16:00

ירושלים

אצטדיון גבעת רם 

כדורגל גברים

24.7

18:30

שרונה

 

רכיבה- דרסאז

21.7

15:30

שרונה

 

רכיבה- קפיצות

21.7

18:30

נתניה 

אולם ישורון

כדורסל 45+

24.7

16:00

נתניה

אולם ישורון

כדורסל35+

24.7

18:30

נתניה

שפירא

כדורגל 45+

24.7

16:00

נתניה 

שפירא

כדורגל 55+

24.7

18:00

נתניה

שפירא

כדורגל 35+

24.7

20:00

נתניה 

ווינגיט

קטרגל 35+

24.7

16:30

נתניה

ווינגיט

קטרגל 45+

24.7

18:30

נתניה 

אולם ריגלר

כדורעף

22.7

14:00

נתניה

ווינגיט

שחיה

17-22.7

09:00-19:00

נתניה

ווינגיט

משחה של אלופים

20.7

 

נתניה

ווינגיט

כדור מים גברים

24.7

16:00

נתניה

ווינגיט

רוגבי גברים

24.7

20:30

נתניה

ווינגיט

רוגבי נשים

24.7

21:00

נוף הגליל

אצטדיון גרין

כדורגל 16+ בנות

24.7

9:00

נוף הגליל

אצטדיון גרין

כדורגל16+ בנים

24.7

11:00

נוף הגליל

אצטדיון גרין

כדורגל 18+ בנות

24.7

16:00

נוף הגליל

אצטדיון גרין

כדורגל 18+ בנים

24.7

18:00

רעננה

פארק רעננה

בייסבול

22.7

10:00

רעננה

היכל אביב

נטבול 35+

24.7

9:00

רעננה

היכל אביב

נטבול 16+

24.7

10:45

רעננה

היכל אביב

נטבול 18+

24.7

12:30

רעננה

היכל אביב

נטבול

24.7

14:15

רעננה

מרכז הסקווש

סקווש

17-24.7

09:00- 17:00

רעננה

מועדון

כדורת דשא 

24.7

17:30

רעננה

מטרו ווסט 

טניס שולחן

17-21.7 

09:00- 18:00

רמת גן 

כפר המכביה

פאדל

24.7

18:00

רמת השרון

מרכז הטניס

טניס 65+

24.7

16:00

פתח תקווה

אולם רוזמרין

כדורשת

22.7

15:45

תל אביב 

וולדרום

רכיבת אופניים

17.7

08:00-13:00

תל אביב 

הדר יוסף 

התעמלות מכשירים

19.7

החל מ10:00

תל אביב 

הדר יוסף 

התעמלות אומנותית

21.7

החל מ10:00

חדשות מהשטח